10 mīlestības noslēpumi

Dažas atziņas un praksē pārbaudītas gudrības no Adama Dž. Džeksona grāmatas „10 Mīlestības noslēpumi”, kas palīdzēs veidot veiksmīgas romantiskās attiecības ne tikai īsam laika posmam, bet arī ilgtermiņā.

10 mīlestības noslēpumi

1. noslēpums – DOMAS SPĒKS

Mīlestība sākas ar domām. Mēs kļūstam par to, par ko domājam. Mīlestības pilnas domas veido mīlestības piepildītu dzīvi un attiecības.

2. noslēpums – SAVSTARPĒJĀS CIEŅAS SPĒKS

Lai kādu mīlētu, vispirms iemācieties viņu cienīt. Bet vēl pirms tam jāiemācās cienīt pašam sevi.
http://tava-pasaule.lv/wp-content/uploads/2016/10/milestibasnoslepumitavapasaule-1.jpg

3. noslēpums – DĀVINĀŠANAS SPĒKS

Ja gribat mīlestību saņemt, vienkārši dāvājiet un dalieties ar to pirmais. Jo vairāk mīlestības jūs dodat, jo vairāk saņemsiet. Mīlēt nozīmē dāvāt daļu no sevis, bez kaut kādiem noteikumiem un atrunām. Praktizējiet izrādīt laipnību un labsirdību vienkārši tāpat vien.

Slepenā mīlestības formula slēpjas tajā, ka jāmēģina vairāk pievērst uzmanību nevis tam, ko jūs varat paņemt, bet gan tam, ko jūs varat dot.

4. noslēpums – DRAUDZĪBAS SPĒKS
Lai atrastu īstu mīlestību, vispirms ir jāatrod īsts draugs. Mīlēt nozīmē ne jau skatīties vienam uz otru, bet gan – abiem skatīties vienā virzienā.

5. noslēpums – PIESKĀRIENU SPĒKS

Pieskārieni ir viena no spēcīgākajām mīlestības izpausmēm, kas nojauc visas barjeras un šķēršļus ceļā uz veiksmīgām attiecībām. Pieskārieni palīdz dziedināt ķermeni un sasildīt sirdi. Kad jūs apskaujat kādu, tajā pašā laikā jūs atverat šim cilvēkam savu sirdi.

6. noslēpums – BRĪVĪBAS SPĒKS

Ja kādu mīlat, palaidiet to brīvībā, ja viņš atgriezīsies pie jums, tad būs jūsu, ja nē, tad nekad arī jums nav piederējis. Pat visspēcīgākajās mīlestības attiecībās cilvēkiem ir nepieciešama personīgā telpa.
Ja vēlies iemācīties mīlēt, no sākuma iemācies piedot un atbrīvoties no pagātnes aizvainojumiem, aizspriedumiem un zaudējuma bailēm.

7. noslēpums – SASKARSMES SPĒKS

Dzīve sāk mainīties tad, kad mēs iemācāmies veidot godīgu un atklātu saskarsmi. Mīlēt kādu nozīmē sazināties un veidot saskarsmi ar šo cilvēku. Dariet viņam zināmu, ka mīlat un novērtējat. Nekad nebaidieties pateikt šos trīs burvju vārdus: „Es tevi mīlu”.

8. noslēpums – UZTICĪBAS SPĒKS

Uzticība – tā ir īsta pārbaude mīlestības patiesumam. Ja vēlaties, lai jums būtu mīlestības attiecības, jābūt uzticīgam šīm attiecībām.

9. noslēpums – JŪTU IZRĀDĪŠANAS SPĒKS

Jūtu izrādīšana uztur mīlestības uguni un neļauj tam nodzist. Jūtu dziļums un intensitāte izpaužas kā entuziasms, patiesa interese un priekpilns saviļņojums.

10. noslēpums – UZTICĒŠANĀS SPĒKS

Uzticēšanās ir ļoti svarīga mīlestības lietās. Ja attiecībās nav uzticēšanās, tad viens kļūst tramīgs un aizdomu pilns, bet otrs sāk justies kā slazdā. Nav iespējams kādu mīlēt, ja pilnībā viņam neuzticies.

Pretēji vispārpieņemtajiem uzskatiem, mīlestība – tā nav likteņa vai veiksmes rezultāts, tā neatnāk un neaiziet, to veidojam mēs paši un katrā no mums mīt spējas mīlestību radīt.

Autors: tava-pasaule.lv pēc Adama Dž. Džeksona grāmatas „10 Mīlestības noslēpumi” materiāliem. / Publicēts 2015. gada 14. februārī

SAISTĪTIE RAKSTI:
R. Šarma. 18 paradumi, kas ienesīs pozitīvas pārmaiņas tavā dzīvē Pievilkšanās likums jeb kā pareizi formulēt savas vēlmes
Mīlestības ietekme uz 3 svarīgākajām dzīves sfērām. Kas ir afirmācijas un kā tās pielietot
Mantras Kā atgriezt dzīvesprieku

Viens komentārs
  1. 16/11/2015

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *